Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / NÄOKREEMID / Dr Jackson's 01 DAY SKIN CREAM 30ml

Dr Jackson's 01 DAY SKIN CREAM 30ml

Kerge ja siidine niisutav kreem ilma päikesekaitsefaktorita.
TOIDAB – UUENDAB – NIISUTAB

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

52,00 €

1733,33 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Kerge ja sametine niisutav kreem hoiab naha niiskena kogu päeva. Puhas ja ohutu toode, mis vastab kõigile Sinu vajadustele ome naha eest hoolitsemisel.

Iga päev saab meie nahale osaks palju erinevaid katsumusi: halb ilm, tugev päike, õhusaaste, kurbus, pisarad, naer ... ja vahel on päevi, kui juhtub kõike seda korraga.  Hommikul appi võetud kreem peab kõik need asjad kenasti vastu pidama, kuni pea õhtul padjale puhkama saab minna. Meie 01 Day Cream ühendab naturaalseid koostisosi teaduslikul alusel, et suuta kõigile neile oludele hästi vastu panna. Korralik niisutus kogu päevaks? Hea väljanägemine? Sile ja nooruslik nahk? Tehtud.

Meie toode on puhas ja ohutu nii Sinu kui ka meie ühise planeedi jaoks. 01 Day Cream ühendab endas naturaalseid baaskoostisosi ning pakub kaitset, head väljanägemist ja siidist nahka. Kigeelia vilja ekstrakt (Kigelia africana) rahustab ja tervendab, baobabi seemne õli muudab naha siledaks ja nooruslikuks ning niiskusest tulvil marula seemne õli ja sheavõi loovad tekstuuri noorendavad ning värskendavad. 

Te ei leia meie tootest dimetikooni, mis on silikoonõli ja mis ummistab poore, põhjustab aknet ja ei ole biolagunev. Siit ei leia ka naftast saadud parafiini, polüakrüülamiidi, keskkonnaohtlikku EDTA'd või säilitusainet BHT, mis ärritab nahka. 
Sulgkerge tekstuur, mis annab nahale niiske ja siidise ilme ning sealjuures niisutab, toidab ja kaitseb See naha heaolu alus. 01 Day Cream on Sinu hommikuse rituaali alustala.

Kigeelia vilja ekstrakt: Tuntud rahustavate ja tervendavate omaduste poolest. Kigeelia on väga hea valik probleemsele nahale, aitab kaotada väikesi puudusi ja nahaprobleeme ning ühtlustab naha tooni. 
Baobabi seemne õli: Sisaldab palju kasulikke rasvhappeid, kiirendab naha uuenemist ning hoiab nahka elastsena, pingutab ning vähendab arme. 

Marula seemne õli ja sheavõi: Niiskuse poolest rikas marula ja rasvane shea annavad nahale tesktuuri värskendavad ja noorendavad. 

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.

KOOSTIS

-

Sarnased tooted