Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / NÄOKREEMID / Dr Jackson's 01 DAY SKIN CREAM SPF 30 30ML

Dr Jackson's 01 DAY SKIN CREAM SPF 30 30ML

Kerge ja sametine niisutav kreem, päikesekaitse faktoriga SPF 30
VÄRSKENDAB – NIISUTAB – KAITSEB

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

52,00 €

1733,33 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Kerge ja sametine niisutav kreem hoiab naha niiskena kogu päeva. Uus parandatud koostis kõrgema päikesekaitsefaktoriga SPF 30 UVA/UVB laia spektriga filtriga.
Iga päev saab meie nahale osaks palju erinevaid katsumusi: halb ilm, tugev päike, õhusaaste, kurbus, pisarad, naer ... ja vahel on päevi, kui juhtub kõike seda korraga.  Hommikul appi võetud kreem peab kõik need asjad kenasti vastu pidama, kuni pea õhtul padjale puhkama saab minna. Meie 01 Day Cream SPF30 ühendab naturaalseid koostisosi teaduslikul alusel, et suuta kõigile neile oludele hästi vastu panna. Korralik niisutus kogu päevaks? Hea väljanägemine? Sile ja nooruslik nahk? Tehtud.

Meie toode on puhas ja ohutu nii Sinu kui ka meie ühise planeedi jaoks. 01 Day Cream SPF sisaldab neidsamu naturaalseid baaskoostisosi, mida sisaldab ilma päikesefiltrita toode ning pakub kaitset, head väljanägemist ja siidist nahka. Kigeelia vilja ekstrakt (Kigelia africana) rahustab ja tervendab, baobabi seemne õli muudab naha siledaks ja nooruslikuks ning niiskusest tulvil marula seemne õli ja sheavõi loovad tekstuuri noorendavad ning värskendavad. Te ei leia meie tootest päikesekaitsefiltreid oksübensooni ega oktinoksaati, sest neid kemikaale on uuringutes soestatud horminaalse tegevuse häiretega ja korallide pleekimisega. Toode ei sisalda ka dimetikooni, mis on silikoonõli ja mis ummistab poore, põhjustab aknet ja ei ole biolagunev. Siit ei leia ka naftast saadud parafiini, polüakrüülamiidi, keskkonnaohtlikku EDTA'd või säilitusainet BHT, mis ärritab nahka. 

Pikemajaline testimine ja sõltumatud uuringud on näidanud, et 100% mineraalse filtriga päikesefiltrid - need mis sisaldavad ainult titaanidioksiidi, tsinkdioksiidi või siis mõlemat neist aktiivsete filtritena, kaitsevad halvemini, kui keemilised filtrid, pakkudes tihti ebapiisavat või ebaühtlast kaitset. Lisaks ebaühtlasele naha katmisele ja -kaitsele jääb neist näole ka valge kirme, mida kõik meist ei pruugi soovida. On küll tooteid, mis sisaldavad titaani või tsinki nanoosakestena ja katavad ühtlasemalt, kuid nanoosakeste pikemaajalisem toime tervisele ja keskonnale on teadmata ning neid me kasutada ei soovitaks.
Arvestades kõike ülaltoodut ning ettevõtte asutaja kahekümneaastast tööd dermatoloogia erialal ja melanoomi uurimisel sai tehtud teadlik otsus kasutada mittemineraalset filtrit, mis oleks samas ohutu ja sobiks kokku looduslike koostisosadega. Niikaua, kui ei ole suudetud leida efektiivset looduslikku vahendit, kasutame päikesefiltrit, mis meie parima teadise kohaselt pakub kõige turvalisemat kaitset Sinu nahale.

Niisiis, tagasi Sinu naha juurde. SPF tähendab tavaliselt pooride ummistusi ja rasvast läiget, eks? Selle toote puhul küll mitte. Meie kreem teeb kõike täpselt vastupidi. Sulgkerge tekstuur, mis annab nahale niiske ja siidise ilme ning sealjuures niisutab, toidab ja kaitseb. See on naha heaolu alus. 01 Day Cream SPF30 on Sinu hommikuse rituaali alus.

Kigeelia vilja ekstrakt: Tuntud rahustavate ja tervendavate omaduste poolest. Kigeelia on väga hea valik probleemsele nahale, aitab kaotada väikesi puudusi ja nahaprobleeme ning ühtlustab naha tooni. 
Baobabi seemne õli: Sisaldab palju kasulikke rasvhappeid, kiirendab naha uuenemist ning hoiab nahka elastsena, pingutab ning vähendab arme. 

Marula seemne õli ja sheavõi: Niiskuse poolest rikas marula ja rasvane shea annavad nahale tekstuuri värskendavad ja noorendavad. 

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. 

KOOSTIS

-

Sarnased tooted