Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / NÄOKREEMID / Dr Jackson's 02 NIGHT SKIN CREAM 30ml

Dr Jackson's 02 NIGHT SKIN CREAM 30ml

Rikas ja taastav öökreem
TOIDAB - TAASTAB - RAHUSTAB

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

52,00 €

1733,33 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Meie nahk on imeline. Sel ajal, kui Sa öösel sügavalt magad, saadab nahk korda väikseid imesid ja parandab ning terveneb kõigist, mida eelnev päev tõi. Kuivus, stress, päikesekahjustused - kõik see saab parandatud. Meie nahk teeb kõik mida suudab, et me ärkaksime värske väljanägemisega ja meie ülesanne on teda selles veidi abistada. 

Dr.Jacksoni luksuslik 02 Night Cream  on mõeldud öiseks kasutamiseks , kuna tal on pikalt niisutav toime. Oleme teinud kliinilisi uuringuid, mis näitasid, et üks kiht kreemi niisutab hästi kuni 8 tunni jooksul. Rikkalik ja kreemine niisutav kreem on täis looduslikke koostisosi, mis töötavad harmooniliselt koos ja toidavad ning pehmendavad nahka sel ajal, kui sa und näed.  Tee sellest oma õhtune rituaal, mis taastab nahka ja loob sisemist rahu ja vaikust. Hinga sügavalt sisse ja lase frankincens'i aroomil end uinutada. Hommikul oled tas värske ja energiat täis. 

Kigeelia vilja ekstrakt: Tuntud rahustavate ja tervendavate omaduste poolest. Kigeelia on väga hea valik probleemsele nahale, aitab kaotada väikesi puudusi ja nahaprobleeme ning ühtlustab naha tooni. 
Baobabi seemne õli: Sisaldab palju kasulikke rasvhappeid, kiirendab naha uuenemist ning hoiab nahka elastsena, pingutab ning vähendab arme. 

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.

KOOSTIS

-

Sarnased tooted