Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / ÕLID & SEERUMID / Dr Jackson's 03 EVERYDAY OIL 25ml

Dr Jackson's 03 EVERYDAY OIL 25ml

Kosutav segu 100% naturaalsetest õlidest näo ja keha jaoks.
KOSUTAB - HOIAB - MITMEL MOEL KASULIK

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

43,00 €

1720,00 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Näolidel on tihti kehv reputatsioon, sest on levinud väärarusaam, et õlid ummistavad poore ja jätavad nahale soovimatu läike. Dr.Jackson soovib Sulle tõestada vastupidist. On suur hulk põhjuseid, miks peaksid kasutama oma naha hoolduseks just puhtaid õlisid. 

Esiteks, õieti segatud õlid ( nagu meie oma ) on kasulikud probleemsele nahale - ja "probleemse" naha all ei mõtle me mitte ainult kuiva nahka. Meie 03 Everyday Oil sisaldab koostisosi, millel on mikroobide- ja põletikuvastane toime. See on hea uudis igat tüüpi naha jaoks, eriti kui Sul on kalduvust akne*, ekseemi või psoriaasi tekkeks. Paljud meie kliendid, kes kannatavad selliste probleemide all on andnud tagasisidet, et nahk on paremas seisus peale toote kasutama hakkamist.  

Teiseks, hästi thetud õlide segu ei peaks kunagi tunduma raske või rasvane.  Meie 03 Everyday Oil aitab hoida nahas niiskust, kuid on samas kerge ja laseb nahal hingata , ning annab just sellise õige tekstuuri ja terve jume, nagu tarvis. Tegu on ka väga hea alusega meigi alla, mis aitab teisi tooteid ühtlaselt nahale kanda nii et need ei lähe tükki või teraliseks. 

Kolmandaks, õlidel on palju voorusi. Meie 03 on väga mitmekülgne ja tal on suur hulk kasulikke omadusi, alustades naha niisutamisest, juuste ja küünte ümbruse parandamisest kuni niisutuseni peale habemeajamist. Seda võib kasutada igapäevselt kõikjal: kontoris, peale rannast tulekut, suusamäel või lennuki pardal. 03 Everday Oil on abiks igal hetkel, kui su nahk vajab kosutust ja turgutust.  

*Kliinilised uuringud on näidanud, et see toode sobib hästi akne all kannatavale nahale.

KOOSTIS

-

Sarnased tooted