Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / ÕLID & SEERUMID / Dr Jackson's 05 FACE & EYE ESSENCE 50ml

Dr Jackson's 05 FACE & EYE ESSENCE 50ml

Värskendav geel näonahale ja silmade ümbrusele
VÄRSKENDAB - NIISUTAB - TAASTAB

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

78,00 €

1560,00 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Tumedad silmaalused, tursunud silmade ümbrus, üldine kehv naha seisund. Meil kõigil on vahel sellised hommikud, kui peegilsse ei tahaks vaadata ja nahk vajab poputamist. 05 Face and Eye Essence aitab paljud sellised probleemid lahendada ja taastab naha loomuliku tasakaalu. Kui oled halvasti maganud, kannatad jet lag'i all peale pikka lennureisi, üle treeninud või väsitanud ennast lihtsalt ära - see värskendav ja nahka pingutav seerumilaadne geel on nagu hea jahe nektar nahale. 05 Face and Eye Essence looduslikud koostisosad sisaldavad rikkalikult C-vitamiini, toidavad ja pingutavad nahka ning teevad seda säravamaks. Kaovad väsimus ja kotid silmade alt. 
Kerge ja rahustav segu mõnuse aroomiga taimsetest koostisosadest värksendab koheselt, isegi enne kui kõik toitained ja vitamiinid jõuavad mõjuma hakata. 

See toode imendub kiirelt ja sobib hästi teiste raskemate kreemide alla. Võib kasutada kogu näol puhastamise ja kreemi vahele, selleks et niisutada ja ühtlustada naha tooni. Hea kasutada ka mings kindlas piirkonnas, et seda turgutada. Kuumas ja niiskes kliimas või väga rasvase / kombineeritud naha puhul võib seda toodet kasutada niisutava kreemi asemel. Ta hingab hästi ja teeb naha matiks.

Klientide tagasiside ja kliinilised uuringud on näidanud, et 05 on üheaegselt rahustava ja niisutava toimega ning sobib hästi neile, kellel on kalduvusi ekseemi tekkeks* või muude nahaprobleemide korral. 

*Kliinilised uuringu on kinnituanud et see toode sobib hästi sellise nahatüübiga inimestele, kellel on olnud minevikus kalduvusi ekseemi või nahaallergia tekkeks.

Baobabi seemne õli ja kigeelia vilja ekstrakt: Toitev baobab ja kigeelia ühtlustavad naha tooni ja suurendavad elastsust ning loovad ühtlase terve ja noorusliku nahatekstuuri.

Damaskuse roosi vesi, aaloe mahl ja kummeliõis: rahustav roosivesi, aaloe ja kummel leevendavad turset ja värskendavad väljanägemist ning parandavad naha seisundit.

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.
 

KOOSTIS

-

Sarnased tooted