Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / NÄOPUHASTUS / Dr Jackson's 07 FACE WASH 200ml

Dr Jackson's 07 FACE WASH 200ml

Värskendav, õrnalt vahutav näopuhastusvahend tsitruse aroomiga 
PUHASTAB ja NIISUTAB

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

37,00 €

185,00 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Hommikune ja õhtune näo pesemine on üks lihtsamaid asju, aga õige näopuhastusvahendi valik vajab natuke mõtlemist.

Suure osa näopuhastusvahendite peamine probleem on selles, et kuigi nad eemaldavad mustuse ja meigi jäägid, võtavad nad ära ka naha loomuliku kaitsekihi ja niiskuse. See on põhjus, miks me tunneme veidi ebamugavat "pingul naha tunnet" peale selliste vahenditega pesu.  Probleem ei ole sealjuuresmitte ainult naha loomuliku tasakaalu rikkumine- Kui me need tooted maha loputame, siis satuvad seal sisalduvad plastikust mikroabrasiooni osakesed veekogudesse ja saastavad neid.

Arvestanud kõigi nende teguritega, tegime 07 Face Wash nii, et see puhastaks ja niisutaks samal ajal ning sisaldaks loomulikult koorivat granaatõuna plastiku asemel. Kergelt vahutava tekstuuriga 07 jätab naha puhtaks, mõnusaks ja niiskeks ja on piisavalt hell ka tundliku naha jaoks. Värskendav tsitruse aroom aitab hommikul virguda ja õhtul päeva koormast lahti lasta. 

Kigeelia vilja ekstrakt, mandariini- ja sidruni koore õli: kigeelia ja tsitruselised töötavad harmoonias et puhastada, toonust tõsta ja veidi nahka pingutada

Baobabi seemne õli: kõrge kasulikerasvhaoete sisaldusega, niisutab ja toidab nahka 

Granaatõuna vilja ekstrakt: granaatõun on õrn looduslik koorija

Kummeliõite õli: kummelit tuntakse nahka pehmendava ja rahustava toime poolest

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.

KOOSTIS

-

Sarnased tooted