Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / NÄOHOOLDUS / ÕLID & SEERUMID / Dr Jackson's BAOBAB & ROSE OIL 50ml

Dr Jackson's BAOBAB & ROSE OIL 50ml

Dekadentne õli Damaskuse roosi õrna ja lõõgastava aroomiga
TOITEV - TAASTAV - LÕÕGASTAV

 

Kaubamärk: Dr. JACKSON'S

96,00 €

1920,00 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

Dr.Jackson valmistab oma tooted nii, et need saaksid sinu igapäevasteks lemmikuteks ja oleksid abiks ii päeval kui ööl. Mõned neist on aga teistest paremad ja väärivad erilist kohta Sinu meigilaual, kasutamiseks erilistel puhkudel. Meie Baobab & Rose õli on üks nendest.  

"Eneseabi pudelis" - sügavalt niisutav 100% naturaalne õlide segu, mis tungib sügavale nahka, toidab ja niisutab. Oleme kokku pannud oma toodete alustalaks oleva baobabi õli ja ühe kõige haruldasema ja kallima aroomiõli maailmas. Niisiis - kui vajad veidi dekadentsi ja poputamist, siis luba endale üks mõnus massazh selle üliga või pane mõned tilgad ühtusesse vannivette. Mõnule peenes ja lõõgastavas aroomis ja lase oma muredel lahustuda. 

Beauty Shortlist - Briti puhta kosmeetika auhinnad
2018 Ema ja Lapse kategooria auhinna võitja
PARIM MITMEOTSTARBELINE ILUTOODE EMADELE
Toodete testimine selle konkursi raames on anonüümne.

Baobabi seemne õli: Sisaldab palju kasulikke rasvhappeid, kiirendab naha uuenemist ning hoiab nahka elastsena, pingutab ning vähendab arme. 

Damaskuse roosi õite õli: kõrgelt hinnatud Damaskuse roosi õli on rikkaliku  lõõgastava aroomiga,ei jäta nahka rasvaseks ja seda ei suudeta sünteetilisete lõhnadega imiteerida.

Dr Jackson’s on keskkonnasäästliku teadusel põhineva kosmeetika tootja, mis valmistab looduslikke kosmeetikatooteid ja orgaanilisi taimeteesid.  Me usume et ilutooted võivad olla puhtad, turvalised ja eelkõige tõhusad. Meie tooted ühendavad eneses põhjalikud teadusuuringud parima toorainega, mida loodusest leida võib. Me panustame sama palju tööd oma pakenditesse, kui nende sisusse. Kui meile tundub, et kosmeetikatööstuse tavaline pakend ei ole piisav, siis me leiame parema lahenduse. Seepärast kasutame me minimaalselt plastikut, enamus meie pakenditest on klaasist. Me kasutame ainult taaskasutatud paberist karpe ja trükime pakenditele sojaoast tindiga. Me nõuame oma pakendite valmistajatelt tootmisprotsesse, mis vähendaksid jäätmeid ja süsinikuheitmeid. 

Dr.Jackson's ei ole lihtsalt ilus fassaad. Me arvestame kõiges, mida teeme nii Sinu naha kui emakese maa huvidega ja me ei testi tooteid loomade peal. Me siiralt loodame, et Sulle meeldivad meie tooted ja Sa jagad meie ideaale.
 

KOOSTIS

-

Sarnased tooted