Mimesis Looduskosmeetika

Esileht / EMA & LAPS / KREEMID & ÕLID / HUGOBABY Hooldav Mähkmekreem

HUGOBABY Hooldav Mähkmekreem

Omab tugevat antibakteriaalset toimet.

 

Kaubamärk: HUGOBABY

14,90 €

149,00 €/L

Kogus:

   
   
   
   
   
   

 

 

HugoBaby hooldava toimega mähkmekreemis on kasutusel shea- ja kookosõli, mesilasvaha ning bentoniitsavi.
 
  • Sheavõi muudab beebi naha imepehmeks, kuna sisaldab viite erinevat rasvhapet ning rohkesti A ja E vitamiini. Sheavõi omab ka põletikuvastast toimet.
 
  • Kookosõli on väga efektiivne nahaärrituste leevendaja, lisaks sellele on ta ka seenevastaste omadustega ning tugevalt niisutava toimega.
 
  • Mesilasvaha tekitab nahale kaitsva kihi, mis ei lase märjal keskkonnal nahka punaseks ja valulikuks muuta.
 
  • Bentoniitsavi juhib eemale vett, aidates vältida liigse niiskuse kogunemist beebi pepul ja voltides ning aitab ennetada liigniiskuse põhjustatud nahaärrituse teket.
 
Samuti omab ta tugevat antibakteriaalset toimet. Savi annab väga mõnusa leevenduse juba olemasolevale punetusele ning samas aitab vältida järgmist.
 
Toodet võib kasutada igapäevaselt.
 
Kasutamine:
Võtta väike kogus (näpuotsatäis) kreemi ning kanda ringjate liigutustega beebi puhastatud pepule. Maha pesta ei ole vajalik.
Säilitamine
Säilivusaeg 6 kuud, hoida päikese eest kaitstult. Kõrgemal temperatuuril kui +26 °C vedeldub.
Toode on mõeldud ainult välisipidiseks kasutamiseks. Ärritusnähtude korral lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga. Vältida silma sattumist. Hoida laste eest. Tegemist ei ole ravimiga ning toode ei ole mõeldud kasutamiseks haiguste ravimiseks või ennetamiseks.
KOOSTIS

Refined coconut oil (Kookosrasv), Butyrospermum Parkii(Shea) Butter (Sheavõi), Apis Mellefera (Bees) Wax (Mesilasvaha), Bentonite (Bentoniitsavi).

Sarnased tooted